Plans

9. ledna 2014 v 13:30 | Tereza Videnková

Jak už víte, chci zde popisovat své zážitky, vzpomínky, postřehy a zajímavosti z různých koutů světa i České republiky. To je však jen obecný popis toho, proč tento blog vznikl a co zde chci prezentovat.V první řadě zde chci založit rubriku: "Memories", kde chci napsat články jako "Vzpomínky na Egypt, Vzpomínky na Řecko, Vzpomínky na Thajsko" a další místa, samozřejmě i česká… Kde budu psát o základních vědomostech o těchto místech, o zážitcích, které se mi staly a o tom co mě překvapilo a dalších věcech…

Dále chci založit rubriku - "Usafiri live". Kde budu přidávat příspěvky z míst, kde právě jsem, co se posledních pár dnů na daném místě událo atd… Určitě zde tedy vzniknou série článků z pobytu v Anglii, kam se za pár měsíců chystám a též i jiné lokace v ČR i po světě.

Jako třetí rubriku založím "Presentations", kde budu postupně probírat jednotlivé země světa a časem možná i některá města.

Pak zde založím rubriku "Interests", zde budu přidávat zajímavosti a kuriozity.

A jako poslední oddíl rubrik, mám promyšlen ještě oddíl s názvem "In the pictures", kde budou mé fotky z různých míst jen s krátkým popisem.

Tak snad se Vám tu zalíbí a zakotvíte tu nastálo.

Vaše Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akrim Akrim | E-mail | Web | 15. ledna 2014 v 9:58 | Reagovat

Super nápad, teším sa, keď sem pridáš viac vecí. Držím palce s blogom ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.