Léto je tu!

22. května 2014 v 23:02 | Tereza Videnková |  Others Δ Δ Δ
Minulý týden to vypadalo, že budou povodně, a že nám umrznou venku ruce... A najednou?!

Najednou tu máme 30°C a snažíme se chodit, co nejvíce odhalení. Holky vytáhly sukně (taky jsem si 2 musela pořídit) a kluci kraťasy. Navíc probíhají maturity a tak všude potkáváte slušně oblečené mladé lidi, vystresované z budoucí zkoušky, nebo naopak celé šťastné, jak se jim to, či ono povedlo.
Taky to všechno venku pučí, bují a zelená. U nás doma přibylo nedávno malé kotě a dnes taky první kuřátko. ^^ Je roztomilé, bohužel jsem ho nestihla vyfotit, než se schovalo. Takže je u nás veselo.
Dnes jsem s taťkou kopala základy bazénu a tak mě všecko bolí. Jestli budou takové teploty i nadále, tak se budeme koupat co nevidět ^^.
Včera jsem byla s kamarádkou, se kterou jsem se neviděla už pěkně dlouho a přivezla mi z Ruska čokoládu a malou matrošku k mobilu. Mám obrovitánskou radost. Už jen proto, že Rusko se mi hrozitánsky líbí.
Léto se hold neúprosně blíží a trochu mě děsí, že za cca měsíc a půl již budu odjíždět do Anglie na měsíc a budu se muset loučit se všemi na kom mi tak moc záleží. Spotřebuji balík kapesníčků a taky už týden před odjezdem nebudu moct nosit žádné hezčí oblečení, abych si ho neušpinila. A pak? Pak má velká "Terezčina cesta" započne.
Pořídila jsem si nový objektiv. Pořádný starý, ruský Helios 44M - 4 který fotí se zrcadlovkou vážně úžasně, posuďte sami.
Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale dělo se toho tolik, že prostě nebyl čas… Teď však se blíží má velká cesta a tak musím dopsat své zápisky z ciziny ještě před odjezdem. Tak se do toho opřu. Snad to budu mít brzy z krku…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zima vs. Léto

léto
zima

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.