Second Friday and Saturday in UK

19. července 2014 v 23:46 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Dneska píšu o pátku a sobotě, protože je to méně nudné, než psát jen o pátku a pak jen o sobotě...


Pátek byl takový docela odpočinkový... Musela jsem se totiž trochu zrehabilitovat po dvojnásobné křeči ve spánku... Celý den mě ale bolela levá noha. takže jsem se nejdříve pokusila se pořádně vyspat a pak šla do školy. Ale nejdřív jsem si zašla do obchodu a koupila Wonkovy čokolády :3 . Pak už jsem šla do školy a hledala své knížky, které jsem nechala omylem ve škole a pak jsem zjistila, že mám hodinu až ve 14:15 né ve 12:40 a tak jsem pánovala cestu do Bath na víkend.
Hodiny ubíhaly pomalu, ale byla sranda... Bylo strašné vedro, když jsem vyšla ven.
Harbour festival už začal a já utíkala na teatime domů. Zítra mám harbour festival v plánu taky :3 . Na večeři jsme měli makrelu uzenou a rýži. Dneska je poslední den, kdy tu je Kiki ... Zítra letí domů.


Sobota začala brzo ráno, když jsem se probudila a Kiki už přijel taxík na letiště. Rozloučili jsme se s ní všichni a zmizela v černém taxíku. Pak jsem šla znovu spát... Pak mě probudila mamka a pak jsem si skypovala... kolem 11 jsme měli pravou anglickou snídani... a pak po 2. hodině jsem jela na Bristol Harbour festival, kde jsem jako první hledala skoro 2 hodiny Cheddar sýr a pak jsem šla ještě projít stánky... Našla jsem Stánek s henna tetováním za 5 liber a tak jsem raději nejedla a koupila si místo toho henna tetování :3 Pak jsem se dívala na představení cirkusu a pak šla na Cascade steps a poslouchala Meet your feet, ženská skupina která byla naprosto dokonalá :3 Domů jsem jela na tea a měli jsme dva divné anglické párky, hranolky a toustový chleba - ano zvláštní, ale byo to dobré. Večer přijela April se svým přítelem Matem a já se teď koukám na ohňostroj festivalu a finišuju s psaním tohoto článku...

English breakfast

Bristol Harbour festival...

Tea
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byli jste v Anglii?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.