Second Monday in UK

15. července 2014 v 8:18 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Čaute všichni, už tu jsem týden a už jsem toho viděla hodně. Dokonce jsem si zvykla na anglické počasí a už mi není tak zima, než jak jsem přijela...


Dneska je pondělí a hodiny mi začínají až ve 12:40 a pak jsem ve škole až do 18:45, takže vyrážím do města před školou. Dnešní můj cíl je Bristolská univerzita a muzeum. Chtěla bych vidět, jak to vypadá vevnitř, našla jsem pár fotek po skromnu a je to teda hodně brutální budova. Chci dovnitř! Mám štěstí brány Wills memorial building jsou otevřeny, protože zde jsou promoce, nebo něco takového a jsou tu rodiny a různí lidé a tak jsem se zamotal do hloučků lidí v červeno červených hábitech a jdu do budovy.
2. Bradavice! Ten strop je úžasný - takový strop jsem snad ještě neviděla! Pofotím pár fotek a pak jsem zase zmizela, jako se jsem se objevila. Další cíl je Přírodovědné muzeum, které ale otvíra, jak jsem zjistila až v 10. Nevadí, obešla jsem si různé budovy univerzity a je to tu nádherné. Studovat tady by bylo bomba a tak musím najít informace o studiu.
V Přírodovědném muzeu jsem byla první návštěvník a toto muzeum je scela zdarma - což mě docela překvapilo... Najdete tu oddělení Egypta, Sýrie, zvířat, zvířat GB, Obrazy od Pissara, Rubense a dalších, keramiku z Číny, keramiku z UK, dinosaury, minerály, staré mapy Bristolu a další... Je to pěkné muzeum, to musím uznat. Pak už jsem šla do školy. Měli jsme hodiny o zdraví a životním stylu a taky o objevech a vynálezech. Bylo to docela fajn.
Když jsme končili už začalo pršet a měl jel za 2 minuty autobus a tak jsem utíkala na utobus, oblíkala jsem se až pak. Doma jsem byla už před půl 7. Jako večeři jsme měli Quice ("Kiš") a zeleninu - něco jako omeleta s mlíkem a sýrem a šunkou a salát :D bylo to dobré :)
Večer jsme se ještě s rodinou dívali na televizi. A pak už spát... :) Dnešní den byl docela fajn.

Univerzita - Wills memorial building


Muzeum
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete jet do Anglie?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.