Second Thursday and Clifton Suspension bridge

18. července 2014 v 1:00 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Dnes jsem jela do školy na 9, ale tam jsem zjistila, že jsem se blbě koukla na rozvrh a mám až na 10:35...


No nevadí, tak jsem se věnovala úkolům a tak... Pak jsme měli něco s iPadama nebo co to je, takový ten tablet s jabkem v zadu :D :D nuda. Ale tak koukla jsem se alespoň na Wallace a Gromita a udělala pár cvičení na netu. Pak jsme měli hlavní hodiny a to bylo super :) no a pak jsem byla v iLabu a dělali jsme odpověď o 200 slovech o tom, jaký bude svět za 100 let.
Po škole jsem šla s EF na Clifton Suspension Bridge a seznámila se s novými lidmi - s holkou ze Švédska, Polkou a Španělkou. U mostu jsme se všichni sklouzli po kamenech z kopce :D :D :D klouzačka zadara a přírodní! Šli jsme na most a tak prostě, no... Po tomto jsem se Švédkou a Španělkou šla na zmrzlinu a provedla jsem je kolem katedrály, přes Millenium sq. a do přístavu. Pak jsme se rozešly s tím, že se brzy uvidíme :) Jsou super!
Pak jsem jela domů... Doma na mě čekalo jídlo - zapečené těstoviny a cheese and garlic bread (vypadá to jako pizza) :D a pak jsme měli Turkish ... a povídali si o katastrofách, sprostých slovech a humoru Angličanů. Bylo to vážně super :D

Suspension Bridge
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.