Wednesday in UK

10. července 2014 v 11:25 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Ráno jsem vyrazila hodinu před začátkem školy... Jízda autobusem mi trvala 45 min. Protože tu byla zácpa a tak jsme se ke škole posunovali po 3 metrech. Bylo pěkně a tak se konečně dalo jít v kraťasech!


Do školy jsem přišla ve třičtvrtě na 9 - tak akorát a šla jsem se zapsat, jelikož mi není 18 a potřebují vědět, že jsem v pohodě. Pak jsem šla na hodiny slovíček - sporty a všecko kolem, no nic moc pro mě... Navíc Francouzi a Španělé si dělají skupinky a mluví mezi sebou svým obvyklým jazykem. Španělům alespoň trochu rozumím, ale i tak je to dost otravné, nechápu proč sem jeli, když mohli zůstat doma a povídat si tam svým jazykem. Učitel je pořád okřikoval. Poslední hodina byle přednášková a byla o festivalech, docela zajímavé. Potkala jsem tam nové lidi, kterým taky připadají otravní Španělé a Francouzi. A pak jsem šla se svou novou kamarádkou Sesan (Švýcarka) do města na Millenium sq., Cabot tower a na bristolskou katedrálu.
Pak jsme jely domů a já vystoupila opět u Poundlandu a šla najít ještě něco, co bych mohla přivézt do Česka. Pak už jsem čekala na utobus 75 domů a trochu mě děsil chlap na zastávce, který měl celé ruce od krve, krev měl cáknutou na botě a taky na triku, vypadalo to docela děsivě, jo a kalhoty měl od hlíny. Hned jsem si dokázala představit, jak někde někoho zamordoval a zakopal ho na něčí zahrádce. Raději jsem si ho moc nevšímala. Lidi kolem si ho taky nevšímali, ale oni spíš vypadali, jako by si ho nevšimli vůbec :D - Angličané, co říct... Pak mi ještě trochu bylo blbě v buse, jelikož jsem nedodržela pitný režim, ale konečně jsem na cestě domů, sic se zase pozouvám vždy tak o 3 metry, nevím proč, ale dnes byla zácpa celý den. Doma už na mě čekala má HM Jackie, se kterou jsme si povídaly a seděly na sluníčku. Měly jsme svačinu - Cheddar
Pak přišel HF Les a my zjistili proč je zácpa, na cestě někde 3 míle od nás začalo hořet auto se svíčkama a všude po cestě se roztekl vosk, co k tomu říct...
Večeři jsme měli trochu později a měli jsme Curry s pitou a jablkem :) Bylo to fajn. Po večeři jsem ještě dala HF zkontrolovat můj domácí úkol, přepsala ho a šla si lehnout.


pristav u skoly...

With Sesan... Millenium sq.

Cabot tower + park...


Po ceste...

Banksy graffity...


Katedrala v Bristolu...


plno racku...


Fontanky v pristavu...


cesta domu


Vecere... teatime
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste v Anglii?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.