Day 2 in London

31. října 2014 v 20:44 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Ráno jsem značně nevyspalá vstala a šla na snídani, kde jsem snědla, co jsem mohla, abych pak neměla hlad ve městě...

"Přežrala" jsem se a pak hurá do města - vyšla jsem ale moc brzo a tak jsem byla před Buckinghamem o hodinu a půl dřív než jsem tam plánovala být. No nevadí... zašla jsem si do parku před Buckinghamem a koukala na kachny, labutě, pelikány, husy, lisky (myslím) a další opeřence, ale taky na veverky :3 - ty jejich šedé, které ode mě byly na 10 cm daleko...
pak jsem šla po hodině zpět a i když jsem tu byla o hodinu a půl dřív než mělo začít měnění stráží, tak jsem tu byla pozdě, jelikož už tu nebylo místo, kam si sednout. Ale jedno jsem nakonec přece jen našla :3 a tak jsem byla přímo u plotu, za náma se štosovaly houfy lidí, ale upřímně, stálo to čekání za to, sice mé nohy pěkně bolely, ale ten tiátr za to stál. :) Bylo to super, kapela hrála - hráli i písničku od Jacksona a tak...
Pak jsem šla přímo po Picaddily na Picaddily circus, pak do Čínské čtvrtě a nakonec na Soho. V Čínské čtvrti jsem si koupila batoh se sovičkama (jak jinak :P ) a nakonec jsem vyrazila na trochu vzdálenější cestu na nádraží King's cross, kde je, mezi všemi fanoušky Harryho Pottera proslulé, nástupiště 9 3/4.
Ano došla jsem tam! Pána v obchodě jsem se ptala na cestu k nástupišti 9 a třičtvrtě a ten se jen usmál ukázal směr, řekl, že tam je nádraží, že tady je pouze nádraží metra a pak, že mám mé místo hledat mezi nástupištěm 9 a 10... To zní logicky :D. Nicméně našla jsem ho! Byly už skoro 4 a já stála ve frontě ještě hodinu, abych mohla mít fotku z nástupiště 9 a 3/4. Ale stálo to za to!
Zpátky jsem se vracela jinudy a kolmo tak, abych alespoň poprvé spatřila Temži za tyto 2 dny, co už jsem mimo Bristol. A spatřila! Konečně jsem ji viděla :)
Kousek od Big Benu mě zastavil jeden Španěl, jestli náhodou nevím, kudy se jde na nádraží Viktoria, tak jsem se s ním seznámila po španělském způsobu (polibky na tvář), zjistila, že se jmenuje Nacho a už jsem ho vedla k nádraží. Stejně jsem to měla po cestě :) Vyměnili jsme si facebooky a rozloučili jsme se. :)
Já konečně se šla vyspat :)
To byl můj 2. den v Londýně a zároveň předposlední den v Anglii :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.