Balíme se.

6. prosince 2014 v 10:07 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Tak a jsem tu zase. Je 6.prosince a opět rozjíždím svůj blog. Po skoro každodenní Anglii tu teď budu (snad) pravidelně přidávat články o Indii.

Odjíždíme již zítra, a tak se dnes musím sbalit a uklidit pokoj. Ještě se dnes uvidím s kamarádkou a musím zařídit pár věcí - třeba naučit taťku volat přes skype. Snad to vše stihnu.
Moje dnešní pocity ze zítřejšího odjezdu jsou docela smíšené, abych pravdu řekla. Těším se, netěším se a docela dost se bojím. Ale to snad přejde. Bojím se jak kulturního šoku, nemocí, tak toho jak přijedu zpět a bude na mě čekat hromada učení. Jedeme na 6 týdnů, takže 4 týdny ze školy a 2 týdny vánočních prázdnin. Těším se na Mehak a její rodinu, na Taj Mahal, slony a tygry :) (moje oblíbená zvířata). A netěším se protože mi budou chybět někteří lidé. Bude se mi hrozně stýskat a jelikož jsem "cíťa", tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Zapomněla jsem ještě dodat, že jedu s mamkou, taťka jet nechtěl.

Kdo je Mehak? A proč Indie?
Mehak je 20-ti letá studentka, která kvůli škole žije v hlavním městě Indie - Novém Dillí. Rodiče má v Chandigarhu.
Bydlela u nás doma v ČR 6 týdnů před dvěmi roky (díky Aiesecu) . Je to moje hamster sister a taťkův Mehaček. Je to príma holka a pozvala nás k nim do Indie, tak jedeme. Bylo to s ní krásných 6 týdnů a mám s ní plno zážitků :)
Navíc mamka vždycky chtěla

Proč na tak dlouho?
Protože tak dalekou cestu neabsolvujeme kvůli 1 týdnu ne? Navíc díky těm 6-ti týdnům tu Indii víc zažijeme a poznáme, uvidíme víc věcí, rozkoukáme se a bude to dovolená v poklidu (snad). Narozdíl od dovolených kdy jste někde týden a každý den lítáte aby jste toho víc viděli. Ale to není o tom, když někde jste, tak přeci musíte zažít tu atmosféru, ne?

Co si budu balit?
No nic moc balit nebudu. Asi 5 triček, dvoje gatě, pepřák, erární vojenský příbor, troje boty, pyžamo, kofolu, koňak a dárky pro rodinu Mehak a pro Mehak samotnou.

No nic, já se loučím. Jdu se najíst, uklidit a pak balit. Měj te se :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Navštívili jste Asii?

Ano :)
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.