Druhý den v Indii

10. prosince 2014 v 17:30 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Mí milí, dnes je 2. den, co jsme v Dillí a první den, kdy jsme se probudili na našem 5ti hvězdičkovém hotelu bez funkční wifi.

Ráno jsem měla velký problém vstát na snídani. Mamka mě musela budit asi 3x. Byla jsem totálně vyčerpaná, ale nakonec jsem se přeci jen donutila vstát a obléci si alespoň župan a jít. Na snídani jsem měla nějaké pálivé maso a brambory a hrachovou placku + dva divné koláčky, které sice vypadaly pěkně, ale moc mi nechutnaly, pak nějakou buchtu a ještě Papaya marmeládu a jablkovou se skořicí - domácí obě dvě. Ani jedna mi nehutnala. Mamka měla i omeletu se sýrem a houbama, kterou dělal kuchař venku před našimi zraky.
Po jídle jsme šly opět spát. Spaly jsme až do 13:30, pak už jsme se začaly sbírat, jelikož pro nás měla přijít Mehak ve 14:30. Nepřišla. Měla nějaký problém s ID ve škole. Tak jsme tedy vyrazily samy.
Tentokrát jsme šly na opačnou stranu, než včera, kde nic nebylo. A vyplatilo se. Našly jsme krásné indické uličky, kde to žilo. Já měla hlad a tak jsem si hned dala s mamkou kuřecí rolku, prej no spicy. Samozřejmě že to pálivé bylo více než pikantní, ale bylo to velice dobré. Když jsme dojedly, daly jsme se směrem do uliček Dillí. Kde byl velký ruch... Všichni tu chodili. Byly zde barvírny oblečení, galanterie, prodejny šatů a další obchůdky a malé stánky s jídlem. Upřímně řeknu vám, že jak je u nás problém sehnat originální šaty, tak tady je tolik nádherných šatů, že bych si nejraději vyzkoušela všechny.
Viděly jsme i štěně a spoustu psíků. Děti, které se smály, jak viděly nás dvě - bělošky :D. Smály se i fotkám, které jsem jim ukázala, že jsem je vyfotila. Daly jsme i pytlík s hračkama dětem, které byly rády a jejich mamka nám chtěla ještě zaplatit. Hodní lidé. Koupily jsme si bůžka na dveře a taky pytlík henny pro kamarádku :) Koupily jsme si čaj, šálu pro mamku, zákusky a šly jsme zpátky, jelikož už se pomalu stahovalo k večeru. Ale pochodily jsme toho docela dost a viděly taky hodně :)
Když jsme se pak vracely, já se koukla z chodníku ke kanálu a co nevidím - divokou bechyni s třemi malými selátky. No byly jsme nadšeny. Něco takového jsme tu nečekaly. Dokonce jsme je viděly plavat. Bylo to moc roztomilé. Po cestě jsme ještě pak potkaly velký kaktus, který vypadal jako normální strom, ale nebyl :)
Do hotelu jsme se vrátily v pořádku. Konečně mám i wi-fi. Spojila jsem se se všema, kdo se o nás báli a už půjdu za chvíli spát, zítra nás čekají památky s Mehak :) Tak se mějte :) Dobrou noc

mamka a místní elektrifikace

mamka a kuřecí rolka

pán nám dělá rolky

na ulicích

Psi

Děti

dorty :)
Prasátka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Láká vás Indie?

Ano
Ne

Komentáře

1 Pája :3 Pája :3 | 11. prosince 2014 v 15:35 | Reagovat

Jůůů, malí Pumbové! :3 No ti jsou rozkošní :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.