Sbaleno, vyrážíme!

7. prosince 2014 v 21:11 | Tereza Videnková |  Usafiri live
A je to tu, začátek našeho putování.

Dnes jsem se úspěšně dobalila a sbalila snad všechno potřebné vybavení k foťáku, kamerce a notebooku. Mám radost ze svého nového batohu, který má tolik přihrádek, že mám konečně systém v tom, co kde mám. Sbalila jsem snad všechno. Zdá se mi, že krosna i batoh jsou jak obří těžké balvany, ale prej má batoh jen 6 kilo a krosna 17 tak nevím, uvidíme na letišti.
Proč nebereme kufr, ale místo toho krosnu? Odpověď je snad jasná. Kolečka na tamější cesty a všudepřítomná zvířata nejsou vhodná, navíc pro cestování po Indii je také lepší krosna a volné ruce, než se tahat s kufry.
Dnes jsem se byla i rozloučit se svým nejmilejším, a tak jsme se byli podívat na rozsvěcení stromečku. No dál bych to nekomentovala, snad jen, že mi bylo hezky a je mi líto, že odjíždím.
Nicméně se ale i těším, sic mám spíš smíšené pocity. Po rozloučení se a příchodu domů vám tedy konečně píšu na blog a oznamuju, že odjíždíme z domu na vlak ve 22:30 a zítra nám to letí v 10:00 z Prahy, tak nám držte palce. :) Zatím se mějte, já si jdu ještě schrupnout na chvilku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívili jste Asii?

Ano :)
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.