Velká cesta

9. prosince 2014 v 1:01 | Tereza Videnková |  Usafiri live
Zdravíčko, přátelé... Napíšu nejdříve malý článek o našem cestování do Indie.

Vyrazili jsme i s taťkou v neděli ve 22:30 do Bohumína, kde jsme počkali na rychlík do Prahy - odjezd 11:23. Rozloučení s taťkou bylo smutné.
Cesta probíhala v poklidu, teda pro mě, já spala, ale mamka prý se bála pána, který si k nám přisedl, že to je úchyl.
Když jsme dorazily do Prahy, musely jsme čekat na nádraží do 6:30. Až v tu dobu nám jel autobus na letiště. Řidič jel jako šílený.
Na letišti v Praze si zdřímla i mamka a já točila a šla se kouknout na Czech press photo - výstavu v chodbě mezi terminálem 1 a terminálem dvě. Taky jsem obdivovala lego model letiště a jeho funkčnost ... Moje dětské já bylo šťastné. Pak už jsem budila mamku a šly jsme na odbavení. Mamka byla občas hrozně zmatená, ale zvládly jsme to, až na to že mamča v bráně pípala, a tak ji museli prohledat. V bezcelní zóně jsem se navoněla voňavkou za skoro 2000,- a řeknu vám, že znám i lepší vůně.
Po nasednutí do letadla Swiss airlines a zjištění, že máme pilotku, né pilota, tak jsme byli překvapeni, jak to ta paní zhurta řídila. Za pár chviliček jsme byli nahoře. Až moc rychle. A po hodině a půl jsme zase byli až moc rychle dole.
Přesedání v Curychu. Musela jsem se vyfotit v saních, prostě musela a pak už jsme šly na letištní metro, které nás zavezlo k bráně letu LX 146 Delhi.V metru jsme poslouchaly bučení krav a zvonění zvonců - typické zvuky švýcarských alp.
Už vidíme místo odletu do Dillí a opětovného zkontrolování pasů. Po chvíli pohledů na obchůdky nastupujeme a vyměňujeme si letenky, abychom mohly s mamkou sedět spolu.
Opět letíme se Swiss Airlines a dostáváme výborný oběd (kuřecí se zeleninou a bramborem a ořechový zákusek) a také výbornou zmrzlinu a opět švýcarskou čokoládu ^^. Let trval 7 hodin 30 min. Přistáváme v Dillí.
Ahoj Indie, ráda tě poznávám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívili jste Asii?

Ano :)
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The world is a book and those who do not travel read only one page. - St.Augustyn
.